Jsme jedna velká smečka
Ahojky všem,
sluníčko venku svítí a je krásně, tak já Vám taky musím zase něco napsat.

Moc času na psaní nemám, protože už od března s námi bydlí westík Essien a  voříšek Eda a teď přibyli ještě dva kocouři Chico a Gizmo.
Takže, jak správně tušíte, je pejsků a kocourů v bytě víc než dost a lumpárny provádí výhradně společně.
 Essien už se pěkně učí běhat bez vodítka, zatím jen parku, ale to mu nebrání začít se honit hned poté co ho pustím z vodítka.
 Od té doby co jsou u nás, se Fanynka naučila parádně rvát a kousat do všeho co se hýbe. Moc klidu si s nimi tedy neužiji.
Včera jsem se všemi westíky, Edou a Giomem vypravila na Bamberk, což je louka vyhrazená  pro pejsky a to tedy byla lítačka. Essien kromě Fanynky a Edy honil také holuby a vše doprovázel radostným štěkáním.No parádně jsme si užili sluníčka a lítání.
 Však už bylo nutné pejsky pořádně prohnat, doma se už nudili a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.
 Skočila jsem si jen na nákup a během té chvilky stačili obrátit byt naruby. Pustili se do likvidování pytle s podestýlkou pro kocoury, než jsem přišla domů, stihli pejsani pytel dokonale rozcupovat a podestýlku rozmetat po celé koupelně a předsíni. Legrace je přešla v okamžiku, kdy jsem hubujíc uplatnila trest kolektivní viny, dostali na zadek všichni.
 Mě nezbylo nic jiného než podestýlku zamést a uklidit ji pro jistotu do kyblíku, ten je trvanlivější.
 S naší smečkou se opravdu nenudíme, když se nervou před sedačkou, tak se rvou pod ní a nebo lítají jako splašení a honí kocoury.
 Opravdu je možné, že jsem až do letošního jara měla hodnou a poslušnou wesťandu ?
Tuto otázku si kladu pokaždé, když psi usnou a je na pár minut klid. Už jsem zapoměla jaké bláznivé nápady měla Fanynka. teď se v ní opět probudilo štěně a tak mám těch darebačin dvojnásobnou porci. Držte mi palce, ať to jejich řádění ve zdraví přežiju.


Pozdrav všem Dana a smečka
11.04.2011 15:02:07
Dana Bláhová
    líbím se vám ?

líbím se vám ?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one