Zimní nápady

Zimní nápady - obrázek

Zimní nápady - obrázek

 trimování v lednu
Ahoj všichni,

dnes Vám musím napsat, jak jsem se byla po dlouhé době trimovat. Maminka se dnes nachystala brzo ráno, navlékla mě do svetříku a hurá na vlak. To jsem ještě netušila , že má sebou i kabátek s kapucí.
Už jsem se radovala" hurá bude výlet".
 Jenže na Hlavním nádraží na nás čekal Essien s paničkou a že se  jedeme trimovat.
 Nějak mě to nedošlo ani cestou, protože jsem neměla chvilku klidu. Essien pojal nápad se mnou bojovat okamžitě poté, co ho vyndali z tašky.
 Polovinu cesty mě skákal střídavě po hlavě a po ocásku.
 Druhou polovinu prospal, jelikož se touto činností k smrti unavil.
To si asi myslel, že když má maskáčový kabátek je bojovník a já prima nepřítel.
 Celou cestu od vlaku až k pí.Uxové letěl jako splašený a všichni jsme se hnali za ním. A to si moje maminka myslela jaký je to malý, nevinný medvídek.
Flek na čumáku už neměl, ten si stihl umýt, ale prý mu ta propiska moc chutnala.
Pak ho trochu přešel humor, když nás maminky šouply na trimování, ale to přešel humor i mě.
 Teď už vím, proč jsem se musela včera česat a dostala jsem na zadek, když jsem nechtěla držet, maminka doháněla co za minulé měsíce zanedbala.
Domů jsme se vraceli zase vlakem, tentokrát oba v parádních oblečcích. Venku byla  totiž strašná zima, všichni až na nás se klepali a to měli čepice a rukavice. Nám bylo fajn.
Essien celou cestu spal, pak ho šoupli do tašky ve které protestoval zbytek cesty a doma mi sežral večeři přímo z misky a šel se uložit na gauč.  Ještě že si ho už odnesli sebou domů. Štěně je štěně a já přeci nemůžu hlídat westíka, když jsem ten převlečený ridgeback, tak budu mít svoje ridgebacky a ne westíky. Těch už je v baráku dost. Tak se podívejte jak nám to sluší a mějte se hezky
Fanny
29.01.2011 16:49:00
Dana Bláhová
    líbím se vám ?

líbím se vám ?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one